Vechtsportdag 2019

08 september 2019

zondag 8 september 2019 @ Zwevegem, Otegemstraat 100, ter hoogte van het oude Gemeentehuis

De sportdiensten van Zwevegem en Kortrijk organiseren voor de tweede keer dit event samen met hun vechtsportclubs en Sport Vlaanderen.

Kom op zondag 8 september proeven van iaido, jodo, Brazilian en traditionele jiujitsu, judo, karate, kick-thaiboks, olympisch schermen, taekwondo en worstelen. “Zelf doen of kijken naar” en je ontdekt meteen welke de verschillen en specifieke kenmerken zijn van deze sporten, en welke technieken worden toegepast.
Tussen 14 uur en 17 uur kan je met een stempelkaart actief deelnemen aan verschillende vechtsporten. Tussendoor zijn er op verschillende standen korte demonstraties. Deelnemen is volledig gratis.

Voor wie?

  • Voor iedereen: kinderen vanaf 6 jaar, jongeren en volwassenen
  • Voor zij die graag meer willen weten over de verschillende vechtsporten en dit graag aan den lijve willen ondervinden.

Opgelet! Bij slecht weer gaat de activiteit niet door.
Check dit vooraf op zondag 8 september vanaf 10 uur op https://www.facebook.com/sportdienstzwevegem/
Hopelijk krijg jij ook de smaak te pakken!

Gegevens van de verschillende deelnemende sportclubs

 
Sporttak Locatie Club Algemene website / facbook E-amiladres
iaido/jodo Zwevegem Agehacho Zwevegem agehacho.be agehacho@abkf.be
Jiu-jitsu (Brazilian) Zwevegem Zwevegem Jiu-Jitsu Fever Zwevegem Aranha Belgium Aranhabelgium.be jiujitsufever@gmail.com
Ju-jitsu (Traditionele ju-jitsu) Kortrijk Jujitsu-club Ryugi Kortrijk ryugi.be info@ryugi.be
Judo Kortrijk Judoschool Jita Kyoei Aalbeke judo-aalbeke.be jita.kyoei@telenet.be
Judo Zwevegem Judoclub Zwevegem Vzw judozwevegem.be judoclubzwevegem@gmail.com
Karate Kortrijk Karate Academie karate-kortrijk.be karate.kortrijk@gmail.com
Kick-thaiboks Kortrijk Team Bushido teambushido.be info@teambushido.be
Schermen Kortrijk Schermen@Kortrijk Hallebardiers facebook.com/DeHallebardiers dirk_levecque@hotmail.com
Taekwondo Kortrijk Taekwondo Eum Yang Yang eumyang.be eumyang.kortrijk@gmail.com

Worstelen

Kortrijk

Worstelleeuwen Kortrijk

facebook.com/ worstelleeuwen.kortrijk

worstelleeuwen@gmail.com

Zelfverdediging (vanaf 16 jaar) Zwevegem Judoclub Zwevegem Vzw judozwevegem.be judoclubzwevegem@gmail.com
Karate Zwevegem Waku-kan Zwevegem karate-zwevegem.be karate-zwevegem@telenet.be
         
         

 

Dienst sport